ارائه خدمات ایران روف گاردن

مبلمان در روف گاردن
مبلمان در روف گاردن
مبلمان در روف گاردن

خدمات ایران روف گاردن

خدمات ایران روف گاردن :

-استفاده از تکنولوژی جدید عایق‌بندی با مواد درجه یک توسط تیمی حرفه‌ای در روف گاردن
-استفاده از متریال زیرسازی مخصوص روف گاردن نماینده انحصاری در ایران
-استفاده از گونه‌های مخصوص گیاهی به همراه خاک‌های ویژه سبک
-استفاده از سیستم آبیاری مدرن و اتوماتیک

-طرح‌های منحصربفرد و یونیک جهت محوطه مخصوص پنت هاوس، پشت بام و تراس
-ساخت آب‌نما، آبشار و برکه بر روی بام با اصول مهندسی
-طراحی و احداث انواع فضای سبز و باغ بر روی بام
-طراحی و اجرا زیباترین آلاچیق، رواق ، پرگولا و سایه‌بان از بهترین نوع چوب و رنگ
-نورپردازی فضای بام تلفیق هنر و معماری
-احداث باربیکیو و آتشکده
-تامین مبلمان و سایر تجهیزات تفریحی مخصوص بام
دکینگ یا کفپوش چوبی
-خدمات نگهداری و سرویس روف گاردن

ایران روف گاردن مفتخر است تا با ارائه خدمات ایران روف گاردن مشاره در خصوص طراحی بام سبز (روف گاردن – Roof Garden)  و نیز ارائه خدمات مهندسی شامل تهیه نقشه های اجرایی، نقشه های مربوط به زیرساخت مناسب جهت المان های معماری موجود در طرح از قبیل آب نما، آتشدان، آلاچیق، مبلمان فضای باز، همچنین طراحی سیستم آبرسانی مناسب با توجه به پوشش گیاهی، همچنین نصب لایه های بام سبز و بطور کلی اجرا و نظارت بر اجرای پروژه همراه شما باشد.

روف گاردن یا بام باغ ، تکنولوژی مدرن سقف سبز است با کارایی بالا بر روی پشت بام ها و تراس ها که به دلیل نیاز به  موادی سبک و بسیار مقاوم و نیز ایجاد بستری مناسب برای رشد پوششی گیاهان ، امری  تخصصی  و مهندسی می باشد .

وجود این پوشش گیاهی در پشت بام میتواند به کاهش از دست دادن گرما و کاهش مصرف انرژی در شرایط زمستان تاثیر گذار باشد . پشت بام یک ساختمان ، تصویری از یک محوطه در اختیار شخص قرار می دهد که ممکن است در سطح خیابان بسیار ساده و معمولی به نظر بیاید. اما هنگامی که بر بالای بام یک ساختمان بلند بایستیم می توانیم تمامی این عوامل و مناظر متنوع را مشاهده و از دیدن آنها لذت ببریم.

rooftop-gardens

rooftop-gardens

ایجاد محیطی مفرح و زیبا در ارتفاع با مناظری متفاوت از آنچه بطور معـمول میبینیم، آن هم در فضای گمشده ای از ساختمان که تاکنون بلا استفاده به نظر می رسیده است، بدون شک ایده ای جالب و منحصر به فرد به منظور ارتقای سطح کیفی زندگی و همچنین افزایش ارزش بـنا و ساختمــان خواهـد بود که این امـر در سالهای اخیر با توجه به ارائه راهـکارهای اجرایی مناسب، مورد توجه مهندسین مشاور، معماران و سازندگان در صنعت ساختمان کشورمان گردیده است.