سوالات متداول روف گاردن

سوالات متداول روف گاردن

چرا ایران روف گاردن

سوالات متداول روف گاردن را از ما بپرسید

چرا ما:چون شرکت ایران روف گاردن توانایی اجرای روش های  مختلف فضای سبز با توجه به بودجه ،سلیقه و زمان شمارا دارد و شما مجبور به انتخاب یک روش اجرای رو ف گاردن بام سبزو با محوطه خود نیستید.

میزان بار وارده بر ساختمان

استفاده از سیستم مدولار و پرتابل ، بعنوان بار زنده بر روی بام محسوب شده و وزن سربار تنها بین ۶۵-۳۷۰ کیلوگرم بر متر مربع می باشد و کمترین بار وارد بر ساختمان است.

انتخاب و اجرای پوشش گیاهی

شرکت ایران روف گاردن با داشتن تیمی مجرب در زمینه ی طراحی و اجرای فضای سبز، نسبت به طراحی، انتخاب و کاشت گونه های گیاهی خاص هر سایت با توجه به منطقه و اقلیم و مورد نظر، وارد عمل شده و یک روف گاردن زیبا  به شما ارائه می دهد.

روش آبیاری و خارج شدن آب از سینی برای گیاهان روف گاردن

سوالات متداول روف گاردن در آبیاری:با توجه به مشغله روزانه مشتریان عزیز  و همچنین کسانی که زیاد  سفر می کنند و یا در مجتمع های آپارتمانی زندگی می کنند، آبیاری اتوماتیک توصیه میگردد.و در رابطه با خروج خاک در هنگام آبیاری باید گفت خیر، با توجه به استفاده از لایه محافظ خاک دچکادبام، و همچنین نوع خاک فرآوری شده به هیچ وجه خاک همراه با آب شسته نمی شودوبا توجه به منافذ تعبیه شده در کف نهایی سینی های پوششی، آب مازاد سینی ها خارج شده، براساس شیب روی سطح بام حرکت کرده و به طرف آبرو هدایت می گردد.همچنین  با وجود لایه های محافظ به ویژه لایه زهکش در داخل سینی ها امکان گندیدن آب وجود ندارد. لایه زهکش که تخم مرغ شکلی است، آب اضافی را از ریشه ها دریافت کرده و در خود نگه می دارد. این لایه به کاهش سرعت Run-off آب باران کمک می کند و از طرفی باعث گردش هوا و جلوگیری از گندیدگی محیط می شود.

مدت زمان اجرای روف گاردن

تیم اجرایی ایران روف گاردن با توجه به پروژه و مدت طبق نظر مشتری با کمترین زمان ممکن  اجرا می کند.