استخر در روف گاردن

استخر در روف گاردن

استخر در روف گاردن : اجرای استخر و جکوزی در روف گاردن  و ارتفاعات نیازمند محاسبات دقیق و تیم متخصص دارد.در غیر این صورت با مشکل نشتی آب به طبقات زیرین مواجه خواهد شد.که با تمهیدات  خاصی این قبیل مشکلات برطرف شده است و اشخاص طبق سلیقه شخصی خود میتوانند با داشتن استخر و جکوزی در روف گاردن خود،تجربه خنکی در گرمای تابستان و  بامسقف کردن آن در زمستان،لذت کافی را برده و نهایت استفاده راببرند.سقف برقی محصولی جدید و پیشرفته به منظور اضافه نمودن فضایی مسقف و کاربردی می باشد ، یکی از مهم ترین کاربرد های این سازه، مسقف نمودن استخر ها ی سرباز می باشد ، اجرای این سازه امکان استفاده از استخر در 4 فصل را ایجاد می نماید، همچنین از آنجا که این سقف اتوماتیک می باشد ، در هر زمان از سال می توان سقف را کنار زد و در فصول گرم از نور آفتاب بهره برد ، بنابراین اجرای سقف برقی بهترین راه حل جهت استفاده از استخر ها در 4 فصل می باشد.

 

استخر در روف گاردن

استخر در روف گاردن

 

این سازه از جنس آلومینیوم بوده وتمامی پروفیل ها با رنگ کوره ای الکترواستاتیک پوشش داده شده اند

بدون انعکاس نور ، غیر قابل اشتعال ، با قابلیت کشش یکسان ، ضد آب ، بدون تغییر رنگ در بلندمدت محصول کشور اسپانیا و در دو رنگ سفید

موتور ، مدار فرمان و ریموت کنترل محصول کشور آلمان

بر روی پرفیل های افقی جای نصب سیستم روشنایی پیش بینی گردیده است

جکوزی در روف گاردن

جکوزی در روف گاردن

 

 

محاسبه و پیاده سازی استخر و جکوزی در ارتفاع نیازمند محاسبات دقیق و تجربه کافی در این زمینه میباشد. در غیر اینصورت سازه با مشکلات جدی (از قبیل نشتی آب به طبقات زیرین و ..) روبرو خواهد شد.

استخر در روف گاردن

استخر در روف گاردن

 

مشاورین تخصصی تیم ایران روف گاردن ؛ در زمینه ساخت استخر و جکوزی در ارتفاع، جهت راهنمایی و ارائه پیشنهاد، صـادقانه در خدمت شما خواهند بود.در اغلب پروژه ها؛ جهت طراحی و ساخت استخر در ارتفاع، مانند شکل زیر؛ از سازه فلزی برای پیاده سازی فونداسیون کاسه استخر استفاده می شود. (بسته به شرایط پروژه؛ ممکن است پیاده سازی کاسه استخر متفاوت باشد)

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

  1. حمید گفت:

    استخر آماده هم دارین یا میشه گذاشت ؟

  2. رضا گفت:

    گمونم ی آب ملو جاری باشه تو روف گاردن حس بهتری داره تا استخر

  3. نیما عباسپور گفت:

    سلام. شما استخرهای اماده ای که بخشی از سازه ساختمان نباشن و فقط روی روف گاردن قرار بگیرند دارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *