قیمت روف گاردن

قیمت روف گاردن

با توجه به تماس های مکرر و لزوم ایجاد مطلب جداگانه برای قیمت روف گاردن (بام سبز یا roof garden) بر آن شدیم توضیح کاملی در مورد جزییات قیمت روف گاردن بدهیم.

برای اطلاح از مراحل قیمتی به مقاله قبلی ما رجوع کنید.

در مقاله قیمت لایه ها در تاریخ 1مرداد 97 اعلام می گردد

در ابتدا لزوم داشتن طرح را تکرار می کنیم و اگر طرحی ندارین از ایران روف گاردن با قیمت متر مربعی 8هزار تومن طرح خود را تهیه کنید.بعد از گام طراحی خرید آهن آلات برای شاسی کشی قدم بعدی است

قیمت هر کیلو آهن در حال حاضر 3900 تومان می باشد که در صورت داشتن مقطع صنعتی و سفارشی به مبلغ فوق 20 تا 30 درصد اضافه می گردد.

لایه ها

خرید لایه ضد ریشه

 

مرحله بعد خرید لایه ضد ریشه است.محاسبه ی مقدار این قسمت بسیار ساده است و کافی است 10 درصد بیشتر از سطح را سفارش دهید.قیمت لایه ضد ریشه از متری 48000تومان آغاز می شود.

لازم است یاد آوری کنیم می توان لایه حرارتی نیز تهیه و زیر این لایه استفاده کرد ولی بهتر است کارشناس مربوطه سقف شمارو بازدید کند تا در صورت نیاز حتما تهیه کنید،قیمت این لایه از 65000 تومان در متر مربع آغاز می شود.

با توجه به طراحی شما لایه هایی که در این قسمت قیمت آن اعلام می شود ممکن است در طرح وجود داشته باشند یا نیازی نباشد به خرید آن ها.

فوم xps

خرید فوم گاها لزومی ندارد اما بسته به طرح از 3تا 10 سانت طراحی و استفاده می شود و از متری 27 هزار تومن در هر سانت آغاز می شود.

لایه ی ژئوتکستایل

این لایه با توجه به وزن های مختلف قیمت گذاری می شود در بازار اغلب 100و 150 گرمی می باشند از 33000و49000 تومان به ترتیب شروع می شود قیمت این لایه .برای تصفیه آب به نوعی استفاده شده و آب روانتری را به کف شوی هدایت می کند.

لایه ی نگهدارنده ی آب Maxistud

لایه ی تخمه مرغی مانندی که با توجه به اسمش مشخص است که وظیفه نگهداری آب را دارد .توصیه ایران روف گاردن این است در صورت داشتن آبیاری اتوماتیک نیز از این لایه استفاده کنید و در قیمت روف گاردن در نهایت تاثیر بالایی ندارد.

لایه ی فیلتر خاک Qdrain

لایه فیلتر خاک می باشد که روی لایه نگهدارنده آب قرار می گیرد.این لایه وظیفه جلوگیری عبور خاک را دارد

خاک فرآوری شده

برای تقویت گیاهان و دختان حتما از خاک آلی و فرآوری شده استفاده کنید. این لایه از روف گاردن در هر گونی به قیمت 11000تومان است

آبیاری اتوماتیک

با توجه به اینکه بهترین تایم آبیاری بعد از غروب آفتاب است لزوما برایمان مقدور نبوده که همیشه به آبیاری مرتب روف گاردن بپردازیم به همین دلیل آبیاری اتوماتیک راه حل مناسبی است بسته به مقدار و حجم روف در هر متر مربع از 70هزار تومان قیمت این آیتم شروع می شود

مه پاش

این آیتم هم به متر طول است و با توجه به توان دستگاه قیمت های مختلفی دارد اما از 100هزار تومن در متر طول قیمت این آیتم شروع می شود

در انتها برای قیمت روز با ما در تماس باشید

مطالب مرتبط

3 دیدگاه‌

  1. مرداد 1, 1397

    […] قیمت روف گاردن در تهران […]

  2. مرداد 5, 1397

    […] بام سبز را به صورت کامل در این مطلب بخوانید و برای اطلاعات کامل تر با ایران روف گاردن تماس […]

  3. مرداد 5, 1397

    […] دستیابی به قیمت با ما تماس بگیرید یا این مطلب را مطالعه […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *