محصولات چوبی

پرگولا برای تراس کافی شاپ یا رستوران
پرگولا
پرگولا برای تراس کافی شاپ یا رستوران

محصولات چوبی در روف گاردن

در اینجا به معرفی چند نمونه از محصولات چوبی که میشود در روف گاردن از آنها استفاده نمود می پردازیم

کفپوش چوب پلاست برای کف بام

انخستین گام برای تغییر چهره بام سبز تان می توانید انجام دهید،نصب کفپوش است. البته برای انتخاب کفپوش ها حتما باید با متخصصین این حرفه مشورت نمایید.چوب پلاست می تواند گزینه ای مناسب برای اینکار باشد. برای اینکار هم می تپان از دک ۱۵ سانت و زیر سازی فلزی استفاده نمود و هم می توان از موراییک ۳۰ سانت استفاده نمود که هر کدام مزایای خود را دارند. ولی نکته مهم استفاده از چوب پلاستیک می باشد.

ایجاد نشمین در روف گاردن و محصولات چوبی

برای لذت بردن از مناظر اطراف و دیدن زیبایی ها نیاز به جایی برای نشستن دارید، پس حتما نیاز به مبلمان هایی برای این منظور خواهید داشت، این مبلمان ها به انواع و اقسام مختلف می توانند در بام سبزتان حضور پیدا کنند. در حالتی می توان نشیمن ها و نیمکت ها دقیقا در پشت دیوارها قراربگیرند و فضایی متعادل را به وجود آورند. این نیمکت های می توانند با قسمت هایی از بام سبز تان مشترک باشند.

ایجاد پارتیشن در بام سبز

قسمت هایی از فضای پشت بام و روف گاردن وجود دارند وجود دارد که دوست ندارید آن ها را با دیگر دوستان تان به اشتراک بگذارید، بهترین راه این است که این قسمت های بام سبزتان را به وسیله پارتیشن ها یی از بقیه قسمت ها جدا نمایید. شما می توانید پارتیشن هایی را تعبیه کنید که دارای درب برای رفت و آمد هستند با این کار دیگر لزومی ندارد که نگران دسترسی ها به خلتوتگاه خود باشید.چوب پلاست قادر به ایجاد این پارتیشن ها به زیبا ترین شکل می باشد.

استفاده از پرگولا ی چوب پلاست روی بام سبز

لازم است قبلاز ورود به این بخش پرگولا را به زبانی ساده تو ضیخ داد. به طور کلی این سایه بان هایی که به منظور ایجاد زیبایی و فضایی نیم سایه، در روی قسمتی از تراس ها، کنار دیوار، بر روی راهروهای باریک که یک طرف آن دیوار می باشد، احداث می گردد پرگولا گفته می شود. پرگولا ها نیز می توانند در طراحی بام سبز خانه تان مورد اسفاده قرار بگیرند. پرگولا به دلیل اینکه می تواند فضایی دوستانه تر و صمیمی ایجاد  کنند و جمع و جور تر هستند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت آلاچیق

برای داشتن فضای بیشتری در بام سبزتان ، بهتر است به جای پرگولا از آلاچیق استفاده کنید. پرگولاها معمولا نیمه مسقف هستند اما آلاچیق ها کاملادارای سقف پوشیده هستند و می توانند شما را از گزند آفتاب ویا باران در امان نگه دارند. آلاچیق ها فضای بیشتری را نیز برای نشستن دراختیار شما قرار می دهند.

مبلمان های متحرک و قابل جابجایی

برای روف گاردن خود می توانید مبلمان های متحرک تهیه کنید تا بتوانید در صورت لزوم مدام آن ها را جا به جا کنید. این مبلمان ها می توانند از جنس های مختلف باشد که کاربرد آنها برای فضای بیرونی ، همان مبلمان هایی که برای حیاط و تراس و بالکن تان تهیه کرده اید ،باشد.

  فلاور باکس ویا گلدان

قسمت های از بام سبزتان قابلیت نصب گلدان را دارند و می توانید گلدان های دیواری تهیه کنید. این گلدان ها جای چندانی را نمی گیرند و می توانند جلوه ی دیگری از سرسبزی را به بام سبز خانه تان بیاورد. ساخت گونه های متفاوت گلدان و فلاور باکس با چوب پلاست چه به صورت دیواری و چه در کنار نشیمن گاه های ساخته شده می تواند جلوه ای زیبا به فضای روف گاردن شما بدهد..

 

انواع آلاچیق روف گاردن و محوطه ، فلاورباکس، سطل زباله، نیمکتهای چوبی  ( انواع نیمکت)،  انواع میز، آبنما،تخت آفتاب گیری،کلبه بازی کودکان با متریال طبق درخواست مشتریان عزیز در فضای روف گاردن،کلبه حیوانات خانگی،ارائه حصار چوبی دور فضای داکت تاسیساتی با تلفیق گیاهان ،پرگولا ،سایبان،تاب کودک

فلاورباکس

فلاورباکس

پرگولا

پرگولا

کلبه چوبی کودک

کلبه کودک

میزو صندلی کودک

میزو صندلی کودک

آلاچیق برای کودکان

آلاچیق برای کودکان

پرگولا برای تراس کافی شاپ یا رستوران

پرگولا