12 ایده معماری در روف گاردن

12 ایده معماری در روف گاردن

12 ایده معماری در روف گاردن را با هم بررسی می کنیم ، برگرفته از ایده های روز کشور انگلیس می باشد.

معماری به عنوان یکی از اصول آن است که از تمامی فضاهای موجود برای حداکثر استفاده کند. در میان این فضاها، سقفهایی هستند که از مناطق استفاده نشده برای تبدیل شدن به فضاهای تفریحی و استراحت متوقف شدهاند، در حالیکه مزایای زیست محیطی را فراهم میکنند که خانه های زیبایی را ارائه میدهند.

12 ایده معماری در روف گاردن الهام بخشیدن به پروژه هایی که ما برای شما ارائه می دهیم.

1. جزئیات گرم و دلپذیر

سقف تخت توسط NOUVELLE. | Proje Danışmanlık ایران روف گاردن

Dış Mekan Tasarım ve Uygulamaları

NOUVELLE | PROJE DANIŞMANLIK

در میان عناصر که لمس خاصی را به محیط اضافه می کنند، شومینه ها هستند، بنابراین از جمله در تراس خود همیشه یک ایده خوب است. شومینه گاز، در تصویر، کاملا به دلایل مختلف کار می کند: فضا را عوض نمی کند و مقدار زیادی از دود را مانند یک شومینه معمولی تولید نمی کند.

با این جزئیات، آن را به ظرافت، کلاس و احساس راحتی خود را که در هر فضای اجتماعی نیاز است اضافه کنید.

2. سقف سبز دیدنی و جذاب

سقف تخت توسط winhard 3D ایران روف گاردن

Dachterrasse در مونچن

WINHARD 3D

اگر بخواهید پروژه ای از این نوع را شروع کنید، می دانید که راه حل هایی وجود دارد که هزینه های غلط پولی را نشان نمی دهند. به عنوان مثال، تمام سطح را با چمن پوشش ندهید، زیرا حتی اگر آن را جذاب باشد، گران خواهد بود.

ممکن است شامل خطوط، مسیرها یا بخش سبز باشد و قسمت دیگر فضا را روی کف چوبی قرار دهید. با این، علاوه بر صرفه جویی، آن را به پویایی بیشتر، بافت و رنگ بیشتری اضافه خواهد کرد، بدون به خطر انداختن سبک طبیعی محیط، همانطور که در تصویری که در حال حاضر می بینیم را می بینیم.

خانه - آزادی: اتاق های رسانه های مینیمال توسط کارگاه طراحی ایران روف گاردن

 

3. مبلمان را که می خواهید این فضا را تزئین کنید بهبود دهید

بالکن، اتاق خواب و تراس توسط Biotecture ایران روف گاردن

کوکاکولا HQ سقف تراس

بیوتکنولوژی

اگر بودجه خوبی دارید، می توانید قطعات مبلمان را با یک روش خاص برای مقاومت در برابر آب و هوا خریداری کنید. اما اگر این مورد شما نیست، شما می توانید به راحتی بر چوب جامد و سیمان شرط بندی کنید.

یکی دیگر از گزینه های خوب، اگر شما می خواهید یک سبک آرام و غیر رسمی به فضا بدهید، پلاستیک است. در این مواد شما انواع زیادی از صندلی ها و جداول با رنگ های شاد و پر جنب و جوش که سقف خود را یک نگاه حساس پیدا کنید. در پروژه ای که ما به شما نشان می دهیم، ترکیب ترکیبات مختلفی را که به ترکیبات بسیار زیبا و تازه ای کمک می کنند، دشوار نیست.

4. برای یک شهر کمتر آلوده

سقف تخت توسط FIORELLINO Paysagiste ایران روف گاردن

FIORELLINO PAYSAGISTE

هنگام زندگی در یک شهر بزرگ ما در معرض آلودگی محیط زیست قرار می گیریم، که در آن می توان دو عامل را ذکر کرد: دود و سر و صدا. باغ سقف کمک می کند به طور چشمگیری کاهش این میزان با بهبود کیفیت هوا. این سقف های سبز فوق العاده نیز توانایی جدا شدن صدا را دارند، بسته به نوع گیاهان و ظرفیت و عمق حفاظت آنها موجود است.

این نیز فضای بسیار تازه ای در داخل اموال شما خواهد داشت، به عنوان یک باغ سقف به میزان سه یا چهار درجه در مقایسه با یک تراس معمولی کاهش می یابد.

تصور کنید قادر به لذت بردن از چشم انداز شهری دور از سردرگمی، از یک محیط راحت مانند تصویر ما را ترک اینجا.

5. تراس با تمام لوکس

جیاردینی جوردانی

هنگام طراحی این فضای در سقف خانه خود، باید کل وزن گلدان، مبلمان و دیگر انواع لوازم جانبی را که می خواهید محیط را تزئین کنید، در نظر بگیرید. اگر ساختار خانه شما اجازه می دهد و پول موضوع نیست، شما می توانید یک استخر کوچک یاجکوزی را  به طوری که شما می توانید به طور کامل لذت بردن از محیط های لوکس در خانه خود را شامل.

6. یک سقف حساس

سقف های تخت توسط هماهنگی ایران روف گاردن

تقلید کردن

افزودن عنصری که سایه روی تراس خود را فراهم می کند عملی و کاربردی خواهد بود. برای محافظت از اشعه های خورشیدی در داغ ترین ساعات یا باران در بدترین روزها، یک سایبان یا حیاط سرپناه بهترین متحدان شما خواهد بود. علاوه بر حفاظت، آنها لمس خاصی را برای دکور اضافه می کنند.

انواع مختلفی از سبک های ساختاری وجود دارد که می توانید آنها را نصب کنید، بنابراین شما هیچ مشکلی در پیدا کردن یکی از آن که به سلیقه و نیازهای شما مناسب است، ندارید.

خانه های مدرن توسط INHAUS ایران روف گاردن

آیا نیازمند کمک در یک پروژه در خانه خود هستید؟با ما تماس بگیرید

از مشاوره رایگان خود بپرسید

7. توزیع جالب

سقف تخت توسط Ogrodowa Sceneria ایران روف گاردن

taras przy mieszkaniu

OGRODOWA SCENERIA

توزیع محیط ها در باغ سقف می تواند علاقه به پروژه را افزایش دهد: مثال ما در حال حاضر اثبات این است. در طبقه پایین، یک اتاق کوچک تزئین شده در سایه های سفید است که در طبقه چوبی ظاهر می شود که تمام عناصر تزئینی و طبیعی را برجسته می کند. طراحی در ” L ” اجازه می دهد تا استفاده بهتر از فضا، علاوه بر ساخت آن نزدیک تر به در تماس همه کسانی که لذت بردن از محیط در همان زمان نگه دارید.

باغ روی سقف نیز با تراس از پله های فلزی مدرن متصل می شود. این فضا اجازه می دهد تا از منظره ای از بالای ساختمان لذت ببرید. تصور کنید که در حال تماشای غروب آفتاب است.

8. ترکیب مواد

تراس توسط باغ سقف شهری ایران روف گاردن

Southbank، لندن

باغ سقف شهری

ایمنی یک باغ روی سقف اهمیت زیادی دارد، بنابراین همیشه باید دارای ریل ها یا دیوارهای محافظتی باشد که خطر سقوط را از بین ببرد.

برای این ساختارها می توانید از مواد مانند شیشه ای استفاده کنید زیرا آنها ظاهر بسیار ظریف را ارائه می دهند و به شما اجازه می دهد که دیدگاه های دلخواه از منظره را حفظ کنید. به این ترتیب، هنوز می توانید با بافت های جالب از مواد مختلف برای جلوگیری از اشباع محیط ایجاد شده، بازی کنید.

9. یک نوار دیدنی

 توسط Rhyzoma - معماری و طراحی ایران روف گاردن

Rhyzoma - معماری و طراحی

باغ سقف

RHYZOMA – معماری و طراحی

یک نوار فوق العاده که در آن چوب شخصیت اصلی است. سیستم نورپردازی باعث می شود که مواد حتی بیشتر باقی بمانند.

10. مزایای داشتن باغ در سقف

تراس توسط NLDigital ایران روف گاردن

NLDigital

تراس

NLDIGITAL

باغ های روی  سقف بسیار محبوب شده اند. خانه ها کوچکتر و کوچکتر می شوند، بنابراین استفاده از این فضاها – که قبلا استفاده نکردند – پایه و اساس شد. در پروژه یک باغ روی سقف، عناصر طبیعی – گیاهی – و معماری یکپارچه است که مزایای فیزیکی و زیبایی را به ارمغان می آورد و ارزش تجاری املاک را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

11. در مورد یک جکوزی و یک کوره

تراس توسط آرق رنی مولینا ایران روف گاردن

آرق رنی مولینا

خانه پنت 505

آرق رنی مولینا

هنگام طراحی یکی از این محیط های دیدنی، هدف این است که با همۀ دوستان و خانواده، آنچه را که زندگی می تواند ارائه دهد، لذت ببرید. به این معنا، یک فضای مجهز و پر از گزینه هایی است که ما را قادر می سازد به کسانی که بیشترین روز را برای یک روز به خوبی خرج می کنند پیوست، همیشه یک دارایی است.

12. با چمن مصنوعی

تراس توسط ورقه مصنوعی ایران روف گاردن

Boxwood روی تراس اعمال شده است

ورقه مصنوعی RANKA

در صورتی که امکان نصب یک  باغ در بالای خانه شما وجود نداشته باشد، می توانید این فضا را با استفاده از مواد مصنوعی طراحی کنید. طیف گسترده ای از سبک های شاخ و برگ برای ظاهر بسیار طبیعی است که به آن مزیت نگهداری آسان را اضافه می کند.

تزئین فضا با مبلمان ساخته شده از الیاف طبیعی، مانند ترکه یا چوب کوتاه، شما می توانید حتی بیشتر احساس تماس با طبیعت، در نزدیکی آسمان و با چشم انداز دیدنی و جذاب را به عنوان پروژه ما در اینجا منتشر می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *